Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Grass DWD XP - zásuvkový set

267 položiek

Grass DWD XP zásuvkový setGrass DWD XP - Double-Walled Drawer Systems / Dvojstenné zásuvkové systémy

Všestranný komplexný sortiment zásuviek DWD XP ponúka maximálne ergonometrické pohodlie. Elegantný dizajn, rôzne farby v kombinácii s mnohými vysoko kvalitnými doplnkami a deliacimi systémami, to sú základné ingrediencie pre individualitu, pohodlie a životný štýl.

DWD XP ponúka maximálnu slobodu dizajnu a inovatívne funkčné riešenia pre modernú výrobu nábytku.

Systémy určené na rozdelenie, organizáciu a usporiadanie riadu sú užitoční pomocníci pri maximalnom využití dostupného priestoru. Modulárne deliace a organizačné systémy umožňujú  prehľadné usporiadanie všetkého, čo má byť na prvý pohľad viditeľné. Charakteristickým znakom týchto systémov je nadčasový dizajn a najkvalitnejšie materiály spolu s maximálnou variabilitou a individuálnymi možnosťami organizácie:

• Ľahká inštalácia bez použitia náradia

• Možné dodatočné vybavenie kedykoľvek neskôr

• Rozšíritelný o dvojitý railing alebo držiaky na fľaše

• Perfektná organizácia zásuviek na príbory a drobné predmety

• Vysoko kvalitné zásuvky z nehrdzavejúcej ocele

• Modulárne rozšírenie

 

Široký výber systémov pre bezúchytkové otváranie.


Sensomatic pre DWD XP.

S rukoväťou alebo bez nej - Sensomatic presne a pohodlne otvorí každú bežnú zásuvku alebo zásuvku na hrnce. Pre návrhárov nábytku to znamená neobmedzenú sloboda dizajnu. Pre puristické zjednodušené vzory s nenápadnou eleganciou bez rukovätí alebo čelá s vybraniami pre uchopenie - tento elektromechanický systém otvárania ponúka veľa fascinujúcich možností. Pre rovnováhu medzi štýlovým dizajnom a funkčným komfortom.

Soft-close pre DWD XP.

S koncepciou tlmenia GRASS Soft-close sa každý pohyb stáva zážitkom. Pretože zatváranie zásuviek, výklopov alebo nábytkových dverí pomocou Soft-close je niečím výnimočné. Soft-close jemne spomalí pohyb dverí a čiel a potiahne ich do úplne zatvorenej polohy. 

Tipmatic pre DWD XP.

Mechanické otváranie bežných a zásuviek na hrnce, ako aj nábytkových dvierok. Tipmatic ponúka optimálne možnosti dizajnu pre štýlový dizajnový nábytok. Vďaka dotykovému mechanizmu je možné ovládať veľké predné dvere a dvere bez kľučiek, ktoré sa otvoria jemným poklepaním.

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie