Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Grass Nova Pro Scala - zásuvkový set

286 položiek

Grass Nova Pro ScalaNova Pro Scala obsahuje to najlepšie z úspešnej rady Nova Pro. Je to kompletná rada zásuviek vyhotovená s vysokou presnosťou, umožňujúca vysokú individualitu. Bočné steny zásuvky s dvojitou stenou zaručujú optimálnu bočnú stabilitu, synchronizovaný pohyb, tichý chod a takmer neobmedzené možnosti návrhu. Rôzne farebné varianty, rôzne materiály, dizajnové prvky a tvary sú doplnené početnými vysoko kvalitnými doplnkovými a deliacimi systémami.

V kombinácii s komfortnými systémami GRASS Tipmatic alebo Sensomatic sa Nova Pro stane zásuvkovým systémom, ktorý už teraz spĺňa funkčné požiadavky zajtrajška.

A ešte oveľa viac! Osvedčená technológia vo vnútri zásuviek s najnovšou technológiou zaberá minimálny priestor. Predné pripojenie zaručuje pevné uchytenie až do výšky spredu 780 mm.

Zatlačte, kliknite - hotovo. Nová technológia klipu Crystal Plus zaisťuje jednoduchú montáž a demontáž čela výsuvu, ako aj spoľahlivé pripevnenie dizajnových prvkov.

Optimálne využitie priestoru. Minimálna inštalačná šírka a 90 ° vnútorné povrchy štíhlych zásuviek Scala zaisťujú až o 11 percent viac úložného priestoru.

Modularita. Široký sortiment v kombinácii s osvedčeným sklzom Nova Pro ponúka optimálne riešenie pre rôzne cenové kategórie. Viac skla. Väčšia stabilita.

Individuálne vzory. Priliehavé dizajnérske panely robia z Nova Pro Scala najvariabilnejší zásuvkový systém svojej doby.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie