Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Grass Vionaro - zásuvkový set

196 položiek

Grass Vionaro - zásuvkový setV zásuvkových setoch Grass Vionaro sa funkčnosť snúbi s dokonalou formou. Nový kubistický dizajnový systém Vionaro obsahuje to najlepšie, čím sa Dynapro môže pochváliť, pretože integruje mnohonásobne osvedčený, skrytý výsuvný systém, ale v mimoriadne štíhlej podobe.

Jasná forma, štíhly dizajn a najkvalitnejšie materiály - čistá
elegancia Vionaro dodáva nábytku vzhľad rovnako dobre v kuchyni, v obývacej izbe alebo spálňi. Vionaro vzbudzuje nadšenie dizajnérov aj koncových používateľov.


Puristické dvojstenné zásuvky sú vyrobené z ocele. Dokonalá lineárnosť. Sofistikované uchytenie výsuvov. Krása, láska k detailom, presnosť pohybu, dokonalá priemyselná výroba - to je Vionaro víťaz Red Dot Award 2014

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie