Pracovné dosky

Laminované - Egger Pracovné dosky
Nájdete u nás aj doplnkový sortiment, ktorý je určený najmä na kuchynské linky, ale použiteľný je aj na pracovné pulty, v laboratóriách a pod.
Pracovné dosky z masívneho dreva, z exotických drevín
Čistý štýl, dokonalá funkčnosť a trvanlivosť
Hitom posledných mesiacov na trhu z interiérovými drevinami sa stali drevené pracovné dosky z exotických drevín, typová rada „linea“ . Pracovné dosky spĺňajú najvyššie nároky náročných zákazníkov. V porovnaný s domácimi drevinami ako DUB, BUK sú pracovné dosky z exotických drevín tvrdšie i viac vode odolné. Jednotlivé druhy majú vysokú objemovú stabilitu tj. nedochádza k zmene objemu a poškodeniu. V neposlednom rade je to aj atraktívna cena z exotickým vzhľadom.

Neodmysliteľnou vlastnosťou exotických drevín je ich široká škála farebných odtieňov. Dostupné sú svetlé druhy – bambus v slonovinovej farbe, tauari – Brazílsky dub veľmi podobný dubu Európskemu; v odtieňoch teplej farby ako - teak, iroko; taktiež v širokej škále červených farieb – merbau, jatoba , acajou, i čierno fialovej – palisander.

„linea“ kolekciu pracovných dosiek ponúkame v rôznych druhoch a rozmeroch. Použitie môže byť rôzne napr. ako pracovná doska v kuchyni alebo v kúpeľni , schody (bočnice, stupne a podstupnice schodov), poličky, nábytok atď.

Acajou

Bambus

Hevea

Iroko

Jatoba

Merbau

Nyatoh

Palisander

Tauari

Teak
Copyright © 2oo9 IW TREND s.r.o. All right reserved Webdesign: mymedia