Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

SIBU dekoračné fólie

447 položiek

SIBU - dekoračné fólieSpoločnosť IW TREND predstavuje interiérovú dizajnérsku novinku pod názvom SIBU DESIGN. Upozorňujeme, že uvedené ceny sú bez dopravy a balného, ktoré stanovuje výrobca a budú Vám individuálne nacenené na základe objednaného sortimentu. Pri odbere Sibu výrobkov v hodnote 1500 € bez DPH a viac je doprava aj balné zdarma.

Výrobky SIBU sú fólie v hrúbkach 1-5,5 mm, ktoré je možné lepiť na akékoľvek savé aj nesavé povrchy. Ako nosný materiál sa používa typ polystyrolu (HIPS), ktorý sa vyznačuje najmä robustnosťou, húževnatosťou, veľmi nízkou hmotnosťou a ohýbateľnosťou do rádiusu 150 mm. HIPS je veľmi jednoducho opracovateľný a na prirezávanie Vám postačuje obyčajný orezávací nôž.

 

Povrchový materiál je 100% bez PVC a rozlišujeme ho na základné typy medzi:

  • povrchmi z umelej kože
  • pokovovanými povrchmi
  • povrchmi s potlačou
  • polyesterovými imitáciami kožušiny
  • špeciálnym lakovaním
  • akrylovými povrchmi

Všetky varianty dodávame bez lepu "NA", ale aj so samolepiacim nosným materiálom "SA", ktorý je jednoducho aplikovateľný už na mieste zhotovenia.
Firma IW TREND drží skladom viac ako 80 druhov materiálov zo sortimentu SIBU.
Na objednávku vieme promptne zabezpečiť celý sortiment SIBU, ktorý má viac ako 350 dizajnových povrchov.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie