Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Výklopy

111 položiek

Výklopy Grass Kinvaro Funkčná technológia, moderný dizajn a tichý pohyb - to sú výklopy Kinvaro

So sériou Kinvaro ponúka GRASS vysoko funkčné a obzvlášť ľahko použiteľné systémy výklopov. Predné diely z jedného kusa sa otvárajú jedným plynulým zdvíhacím pohybom nahor. Obzvlášť pôsobivá je mimoriadne plynulá a elegantná postupnosť pohybu. Integrovaný individuálne nastaviteľný systém tlmenia zaisťuje, že zatváranie je vždy jemné a tiché. Funkcia zastavenia navyše umožňuje obmedziť a individuálne upraviť uhol otvorenia. Vďaka integrovanému nastaviteľnému tlmeniu tlmenia je možné aj ťažké vyklopné dvierka vyrobené z MDF alebo skla uzavrieť jednoducho a ticho.

T-Slim.Grass Kinvaro T slim Technologický pokrok znamená posúvanie hraníc. Až donedávna bolo úplne nemysliteľné, aby sa výklop mohol úplne integrovať do bočnej steny nástennej skrinky. Kinvaro T-Slim robí túto víziu realitou. V tomto ohľade nová vzpera skutočne prekračuje hranice fyziky. Je to priekopnícky úspech vývojárov GRASS. Inžinierom sa podarilo znížiť veľkosť zložitej mechaniky výklopnej armatúry na 12 mm!

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie