Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Organoid

21 položiek

Prírodne povrchy OrganoidPrírodné povrchy Organoid® sa aplikujú čiastočne ručne na rôzne nosné dosky (vysokotlaké lamináty HPL, samolepiace fólie, Fleece (ovčia vlna), tkaniny, plátna, textílie a iné.) Sú vyrobené výlučne z prírodných surovín.

Preto si zachovávajú väčšinu svojich prirodzených vlastností, ako je ich vôňa, pocit pri dotyku, vzhľad a umožňujú celistvý mnohonásobný zážitok (okrem ochutnávky).

Vzhľadom k tomu, že Organoid® sa vyrába z prírodných surovín, môže dôjsť k rôznym farebným odchýlkam naprieč povrchom. Toto nie je dôvod na vrátenie.

V Tirolsku, v srdci Álp, sú použité ekologické a prírodne udržateľné výrobné techniky. Od dodávky 100% zelenej elektriny. Cez bio živice a lepidlá, ktoré sú až do 100% biologicky rozložiteľné a samozrejme bez zmäkčovadiel a rozpúšťadiel a sú certifikované pre kontakt s potravinami.

Používajú sa výhradne iba prírodné a autentické zdrojové materiály, ktoré obvykle nie sú spracovávané v komerčnej výrobe. Veľká pozornosť sa venuje aj dopadu dopravy na životné prostredie, s ohľadom najkratšie prepravné vzdialenosti v našom regióne.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie