Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Drevotriesky

25 položiek

Dyhovane drevotrieskove doskyDrevotrieskové dosky sa vyrábajú lisovaním z drevnej hmoty ihličnatých aj listnatých drevín. Drevnú hmotu tvorí zmes rozomletej drevnej triesky, ktorá vzniká pri opracovaní masívneho dreva. Drevná trieska je spojovaná pomocou formaldehydovo-močovinovej živice a vrstvená najčastejšie v troch vrstvách. Pre svoju vysokú nasiakavosť sú výrobky z drevotriesky vhodným materiálom do interiéru so suchým prostredím.

Použitie formaldehydových zlúčenín v spojovacích živiciach môže byť nevýhodné z hľadiska likvidácie odpadu. Preto zaručujeme že produkty, ktoré predávame, vyhovujú najprísnejším Európskym a svetovým normám ako je napr. CARB.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie