Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Dyhované plošné Materiály

140 položiek

dyhované materialyDyha je prírodný materiál s vlastnosťami prislúchajúcimi prírodnému drevu. Vyrába sa z najlepších kmeňov krájaním, alebo excentrickým lúpaním, pričom vzniká originálna drevná kresba.

Ponúkame Vám dyhy, zosadenky a dýhované dielce z viac ako 50 európskych alebo exotických drevín. Unikátna štruktúra prírodného materiálu je nezamenitelná s umelými  dekormi. Každý kus je originál.

Dyhu je možné vyrobiť takmer z každej dreviny, ktorá má väčší priemer kmeňa. Krája sa na tenké vrstvy, tzv. listy a balí sa do zväzkov prevažne po 24 alebo 32 listov. Okrasné dyhy sa vyrábajú v hrúbkach od 0,6 do 2,5 mm.

Dýhované dielce svoje uplatnenie nachádzajú najmä pri výrobe exkluzívneho nábytku a v interiéroch. Neštandardné kvality a rozmery dyhovaných dielcov podľa Vašej požiadavky Vám radi zrealizujeme na zakázku ako službu.

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie