Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Rohové systémy PEKA

48 položiek

PEKA Magic CornerMagic Corner - Kuchynský rohový systém od Švajčiarskej firmy PEKA.
Vyťažte zo svojej rohovej jednotky maximum úžitku.

Aby ste čo najlepšie využili rohové priestory kuchyne, potrebujete kreatívne a sofistikované riešenie, ktoré vás prekvapí svojou flexibiltou. Magic Corner sa otvára hladko, umožní Vám mať jasný prehľad o obsahu jednotky, a môžete jednoducho dosiahnuť a vybrať si, čo potrebujete.

Stačí zatiahnuť za rukoväť a predné police sa vyklápajú priamo z jednotky. Zadné police je možné jednotlivo vysunúť pre ľahké nakladanie a vykladanie, vďaka čomu budete mať vynikajúci prístup z troch strán. Po vysunutí poskytuje Magic Corner dokonalý prehľad a zároveň najlepšie využitie priestoru. Perfektné na hrnce, riad alebo domáce spotrebiče.

Dve predné police je možné bez problémov demontovať , zatiaľ čo ich zaoblené rohy a jednoduchý, ale elegantný dizajn umožňujú ľahké čistenie. 

Police z dizajnovej rady Fioro sú v súlade s najnovšími trendmi v nábytku a sú dokonalým doplnkom drevených predných panelov. 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie