Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Drevotriesky surové

25 položiek

drevotriesky surové FalcoSurové drevotrieskové dosky od výrobcu Falco, vyrábané technológiou lisovania CONTIROLL© sú vysoko kvalitný veľkoplošný materiál určený k najrôznejším účelom použitia v suchom prostredí, predovšetkým však pre výrobu nábytku a vnútorného vybavenia interiérov.

Medzi výhody tohto materiálu patrí vysoká pevnosť v ťahu za ohybu, odolnosť proti oderu, poškriabaniu, nárazu a chemikáliám, dobrá opracovateľnosť, rýchla a jednoduchá montáž. Vo všetkých parametroch vyhovuje normám EN 312-3.

Surové drevotriesky sú plošne lisovaným doskovým materiálom z drevnej hmoty ihličnatých a listnatých drevín spojovaných močovino - formaldehydovou živicou. Vzhľadom k použitému lepidlu s extra nízkym obsahom uvoľniteľného formaldehydu (E-LE) vyhovujú aj vysokým nárokom klientov na zdravotnú nezávadnosť nábytku. Rovnakú hodnotu uvoľniteľného formaldehydu, aké majú DTD Falco, sú štandardom napríklad aj u takých výrobcov ako IKEA.

Výrobca Falco je držiteľom certifikátu CARB-IKEA 14-10-27-01

certifikát CARB pre surové drevotriesky

Ich povrch je prírodný a môžeme u nich rozoznať drobnú kresbu a farbu rozomletej drevnej triesky, respektíve rovnobežne uložených triesok, spravidla v troch vrstvách. Dosky sú brúsené a môžeme ich ďalej povrchovo upravovať napríklad laminovaním alebo dýhovaním.

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie