Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Škárovky a Priebežky

20 položiek

Škárovky a priebežkyŠkárovky sú prírodné masívne dosky, ktoré pozostávajú z drevených hranolkov nadpájaných vzájomne buď šírkovo aj dĺžkovo (tzv. cinkované škárovky), alebo len šírkovo (tzv. priebežné škárovky).

Skladom Vám ponúkame škárovky rôznych hrúbok z drevín buk, dub a smrek. Na objednávku sú dostupné aj škárovky z ďalších drevín – jaseň, orech európsky.

Škárovky sa používajú najmä na výrobu kuchynských pracovných dosiek, stolových dosiek, prípadne na výrobu schodov.

Čistý štýl, dokonalá funkčnosť a trvanlivosť

Okrem škároviek z domácich , európskych drevín, ponúkame taktiež škárovky z exotických drevín . Tieto výrobky spĺňajú najvyššie nároky náročných zákazníkov. V porovnaný s domácimi drevinami sú pracovné dosky z exotických drevín tvrdšie i viac vode odolné. Jednotlivé druhy majú vysokú objemovú stabilitu t.j. nedochádza k zmene objemu a poškodeniu. V neposlednom rade je to aj atraktívna cena z exotickým vzhľadom. Neodmysliteľnou vlastnosťou exotických drevín je ich široká škála farebných odtieňov.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie