Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Vybavenie pre kuchyne

155 položiek

PEKA - vybavenie kuchynePlánujete novú kuchyňu?

Potom plánujte s Pekou.

Urobíme všetko preto, aby sme zaistili, že vaša kuchyňa bude nielen dobre vyzerať, ale – a čo je dôležitejšie, uľahčí vám prácu a zbaví stresu z vášho každodenného života. Či už ide o priestrannú odkladaciu skrinku, inteligentné riešenie rohu alebo praktický odpadový systém, s dômyselnými mechanizmami od Peky sa už čoskoro budete cítiť ako doma vo svojej novej alebo renovovanej kuchyni.

Viac ako len miesto na varenie

Vkusne navrhnutá kuchyňa je srdcom domu – najmä ak je otvorená, ako sa dnes často stáva. Je to miesto, kde môžete stráviť čas so svojou rodinou, variť či pozvať si priateľov, vychutnať si pohár vína s niekým špeciálnym, alebo si dokonca dopriať trochu pokojného času sám pri raňajkách so všetkými ingredienciami pre svoje obľúbené müsli. Pretože zohráva takú
hlavnú úlohu vo vašej domácnosti, vaša vlastná kuchyňa by mala odrážať váš vkus a vašu radosť zo života a zároveň poskytovať komfort a pohodlie. Praktická kuchyňa navrhnutá s ohľadom na vás.

Kuchyne sa zvyčajne plánujú na počítači pomocou simulácií, ktoré vám pomôžu predstaviť si, aká bude vaša kuchyňa pred postavením. Interiér kuchyne je však oveľa dôležitejší ako jej exteriér – vďaka pohotovej reakcii na všetky potreby skladovania je život oveľa jednoduchší.
Keď plánujete svoju kuchyňu, venujte chvíľku premýšľaniu, kde si môžete uložiť svoje potraviny, hrnce a panvice, čistiace prostriedky, riad a ďalšie veci, aby ste čo najlepšie využili priestor, a vždy mali po ruke veci ktoré potrebujete.

 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie