Panel používateľa

Naše Služby

Ponúkame základnú paletu služieb šitých na mieru Vašim požiadavkám

Ponúkame základnú paletu služieb šitých na mieru Vašim požiadavkám

Ponúkame Vám široký výber kvalitných plošných materiálov a kovania pre výrobu nábytku a dizajnových interiérov. Samozrejmostou je naše odborné poradenstvo pri výbere, založené na našich dlhoročných skúsenostiach v obore.

Radi vám poskytujeme informácie o nových kolekciách, vďaka ktorým sa vám rozšíri obzor a získate víziu do budúcnosti. Uisťujeme vás, že náš odborne kvalifikovaný personál vám vyjde v ústrety v každej situácii a vždy bude hľadať spôsob ako vyhovieť vašim požiadavkám. Sme známi cenovou nenáročnosťou a na svoje si u nás príde každý stolár. Sme vám neustále k dispozícii na našich strediskách v Bratislave, Partizánskom, Žiline a vo Zvolene.

Sme odborníci v drevárskom obore a poskytujeme trendový materiál na výrobu nábytku. Snažíme sa o uľahčenie vašej práce a taktiež o ušetrenie množstva času pri hľadaní vašich prianí. Pravidelným navštevovaním našej stránky môžete získať mnoho kvalitných informácii potrebných pre vašu výrobu. Taktiež sa môžete dočítať o riešení častých, ale komplikovaných problémoch, ktorým sa je vo vašom podnikaní treba vyvarovať.  .

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie