Panel používateľa

Naše Služby

Ponúkame základnú paletu služieb šitých na mieru Vašim požiadavkám

Ponúkame základnú paletu služieb šitých na mieru Vašim požiadavkám

Ponúkame Vám široký výber kvalitných plošných materiálov a kovania pre výrobu nábytku a dizajnových interiérov. Samozrejmostou je naše odborné poradenstvo pri výbere, založené na našich dlhoročných skúsenostiach v obore

Radi vám poskytujeme informácie o nových kolekciách materiálov, vďaka ktorým sa vám rozšíri obzor a získate víziu do budúcnosti. Uisťujeme vás, že náš odborne kvalifikovaný personál vám vyjde v ústrety v každej situácii a vždy bude hľadať spôsob ako vyhovieť vašim požiadavkám. Sme známi cenovou nenáročnosťou a na svoje si u nás príde každý stolár. Sme vám neustále k dispozícii na našich strediskách v Bratislave, Partizánskom, Žiline a vo Zvolene.

 

Sme odborníci v drevárskom obore a poskytujeme trendový materiál na výrobu nábytku.

Snažíme sa o uľahčenie vašej práce a taktiež o ušetrenie množstva času pri hľadaní vašich prianí. Pravidelným navštevovaním našej stránky môžete získať mnoho kvalitných informácii potrebných pre vašu výrobu. Taktiež sa môžete dočítať o riešení častých, ale komplikovaných problémoch, ktorým sa je treba vyvarovať. Ďalej vám poskytujeme informácie o nových kolekciách materiálov, vďaka ktorým sa vám rozšíri obzor a získate víziu do budúcnosti, ktorá vám napomôže vo vašom podnikaní.

Uisťujeme vás, že náš odborne kvalifikovaný personál vám vyjde v ústrety v každej situácii a vždy bude hľadať spôsob ako vyhovieť vašim požiadavkám.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie