Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

OSB dosky

37 položiek

OSB doskyDrevoštiepkové dosky (OSB)

OSB dosky sú trojvrstvové konštrukčné dosky na báze dreva z lisovaných plochých štiepok (prevažne borovice). Hrany môžu byť ostré alebo v prevedení perodrážka (na jednej dlhej + jednej krátkej strane je tzv. pero a na jednej dlhej + jednej krátkej strane je tzv. drážka). Sú použiteľné najmä v stavebníctve (podkrovia, výroba obalov na prepravu strojov a iných materiálov, obklady drevostavieb atď.)

OSB3-certifikatOSB dosky sa najčastejšie používajú na opláštenie nosných stien, stropov a priečok, na vytvorenie základnej podlahovejdosky, na výrobu billboardov, na výstavách a v skladovom hospodárstve (na stavbu regálov, stojanov, stánkov a kioskov), a v neposlednom rade tiež ako konštrukcia pre čalúnený nábytok alebo obalový materiál.

V ponuke máme:

OSB 3 - konštrukčná doska určená pre prostredie s miernou vlhkosťou (interiér a exteriér)

  • hrúbky 8 - 25 mm
  • rozmery s rovnou hranou 1 250 x 2 500 mm
  • rozmery dosky s perom a drážkou 675 x 2 500 mm (čistý rozmer - pero nie je počitané do uvedeného rozmeru)
  • nebrúsený povrch, hrúbková tolerancia +/- 0,5 mm

OSB 4 - konštrukčná doska pre vysoké mechanické zaťaženie hrúbka 15x3000x1250

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie