Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Preglejky protišmykové vodeodolné

69 položiek

Preglejky stolárske a vodeodolnéPreglejky stolárske (nábytkárske)

Sú to ploché dosky, vyrobené zlepením väčšinou nepárneho počtu na seba navrstvených lúpaných dýh, ktorých drevné vlákna sú na seba kolmé. Sú vyrábané z listnatých a ihličnatých drevín alebo kombinované s vnútornými vrstvami z mäkkých drevín. Kvalita lepenia musí splniť požadavky lepiacej triedy 1, podľa EN 314-2 (IW 20). Použitie pre triedu ohrozenia 1, podľa EN 335-3 - vnútorné (suché) prostredie.
Možnosti použitia: na výrobu nábytku, stolársku výrobu, zariaďovanie interiérov a iné vhodné použitie

Trieda úniku formaldehydu A (E1) podľa EN 1084. Stupeň horľavosti je C2 - stredne horľavá. Dodávajú sa obojstranne brúsené i nebrúsené.
Hrúbky:3, 4, 5, 8, 10, 12, 15, 18
Formát: 250 x 125 cm/125 x 250 cm
Dreviny: buk, smrek, borovica

Preglejka protišmykováVodovzdorne lepené a protišmykové

Skladajú sa z troch, alebo viac dýh, zlepených k sebe kolmo na smer vlákien. Jednotlivé dýhy sú lepené vodeodolným močovino-formaldehydovým lepidlom tmavohnedej farby. Povrchové dýhy môžu mať smer kresby pozdĺž formátu dosky, alebo naprieč formátu dosky. Vyrábané sú z lúpanej dýhy z listnatých a ihličnatých drevín. Preglejka môže byť jednostranne protišmyková, druhá strana je hladká. Odolnosť protišmykovej vrstvy zabezpečuje fenolický film.

 

Možnosti použitia v závislosti na akostnej triede: stavebníctvo, stavebno-stolárska výroba, výroba nábytku do vlhkého prostredia, výroba obalov (tzv. obalové preglejky)

Hrúbka: 4, 6, 9, 12, 15, 18, 20, 21, 24, 27, 30, 35, 40

Formát: 2500x1250 mm, 3500x1500 mm

Drevina: smrek, borovica, buk, breza, topoľ

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie