Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Výsuvy

1178 položiek

Výsuvy GRASSAko vývojový partner a dodávateľ systémov pre nábytkársky priemysel vyrába GRASS produkty, ktoré inšpirujú jeho zákazníkov už viac ako 65 rokov. Posuvné a zásuvkové systémy GRASS, systémy pántov, klapiek a rohových skriniek sú značkové výrobky, ktoré posúvajú nábytok prestížnych značiek vpred.

GRASS poskytuje dokonalé pohybové riešenie pre každý kus nábytku. Každý kus nábytku je oveľa viac ako len dekoračný prvok. Niektoré kúsky s nami ostávajú po celý život. Sú súčaťou každodenného života. Kus nábytku je individuálny dizajnový objekt, ktorý nám umožňuje presne tvarovať naše domovy v súlade s našimi potrebami a ašpiráciami.

Existuje stále väčší dôraz na pohodlie a pohodlie. Pohybové systémy GRASS ponúkajú všetky ingrediencie kde premeníte vaše sny na skutočnosť. Krása pohybu ako výraz čistého životného štýlu.

Funkčný pohyb znamená viac než jednoducho otvorené a zatvorené. Značka Grass znamená vizionársky produktový vývoj, najvyššia kvalita, technická presnosť, progresívny dizajn a príkladná ochrana životného prostredia. GRASS sa radí medzi popredných svetových výrobcov pohybových systémov. Kvalita vyrobená v Rakúsku a Nemecku medzinárodne úspešní s viac ako 200distribútormi v 60krajinách. Posuvné a zásuvkové systémy GRASS,ako aj systemy pántov, klapiek a rohových skriniek. Značkové výrobky, ktoré prebudia stolársky nábytok k životu.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie