Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

MDF prefarbené

12 položiek

prefarbené MDF InnovusTento veľkoplošný materiál sa vyrába lisovaním drevných vlákien s pridaním farebných pigmentov. Vyznačuje vysokou hustotou a rovnomerným prefarbením v celom priereze. Niektoré drevné vlákna pri výrobe neabsorbujú farbivo, čo dáva doskám prírodný, organický vzhľad. Farby sú svetlostále a vplyvom slnečného žiarenia nevyblednú.

Na výber je 6 trendových farieb – teplé žlté tóny Curry, jemná červená Berry, intenzívna čierna Black, kráľovská modrá Royal, zemitá hnedá Terra a neutrálna sivá Grey. Dostupné sú v hrúbkach 10, 16, 19 a 25 mm.

Farebné MDF Innovus boli vyvinuté s ohľadom na životné prostredie a sú dostupné aj vo variante emisnej triedy E1 -bez obsahu voľného formaldehydu (sivá Grey). Pri vývoji sa myslelo taktiež na špeciálne podmienky použitia, preto je farebná MDF Innovus dostupná v čiernej farbe Black aj vo variante so zvýšenou požiarnou odolnosťou (v súlade s DIN 4102 (B1) EN 13501-1 (B-s2, d0).

Ďalším variantom čiernej MDF je ohýbateľná MDF Colour Form. Vďaka polomeru ohybu len 150 mm je možné dosiahnuť skutočne rôznorodé krivky, spĺňajúce takmer každú architektonickú predstavu. Opracovanie dosiek je veľmi jednoduché, rezná hrana je čistá a hladká, vďaka možnosti povrchového a tvarového 3D frézovania na CNC strojoch, sa dajú získať vizuálne zaujímavé štruktúry.

Samozrejmosťou je možnosť transparentnej povrchovej úpravy lakovaním na rôzne stupne lesku, čím sa zabezpečí ešte intenzívnejšia a výraznejšia farba. V kombinácii s povrchovo neupravenými farebnými MDF doskami je tak možné dosiahnuť rôzne kontrastné kombinácie.

Vďaka spomenutým vlastnostiam majú farebné MDF Innovus široké možnosti použitia v interiérovom dizajne – výroba atypického nábytku, zariadenie predajní, obklady stien a pod.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie