Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Laminované drevotriesky Skin

68 položiek

Emporio SkinTaliansky výrobca laminovaných DTD Skin od roku 2010 s úspechom ponúka svoje produkty tým najnáročnejším európskym aj svetovým klientom v oblasti nábytkárskeho priemyslu aj interiérového dizajnu. Vďaka jedinečnému, prirodzenému vzhľadu a príjemnému pocitu na dotyk sa stal Skin vyhľadávanou, alternatívou k bežným výrobcom laminovaných dosiek. Sme radi, že môžeme exkluzívne priniesť portfólio výrobkov Skin ako jediný aj na slovenský trh.

Naša skladová kolekcia obsahuje 27 dekorov v jedinečných štruktúrach povrchu. Drevné dekory z dizajnových línií Miró, Notthingham a Sagade dokonale imitujú drevo v jeho najprírodnejšej podobe. Nechýbajú výrazné synchronizované drevné póry a priečne lesklé linky, imitujúce rezy po pílovom kotúči. Portfólio drevných dekorov dopĺňajú línia Textile – moderné dekory imitujúce textil a línia Calabianca, ktorá imituje kamenné a metalické dekory bronzu, lávy a perlovej šedej.

Ku všetkým dekorom sú k dispozícii identické orginálne ABS hrany.

Výrobca:

Hrúbka mm:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie