Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

Laminované drevotriesky FALCO

141 položiek

Falco - laminované drevotrieskyLaminované drevotrieskové dosky výrobcu Falco sú plošne lisované, povrchovo upravené impregnovanou melamínovou fóliou. Kolekcia zahŕňa celkovo 70 textúr dostupných skladom k okamžitému odberu. Ku každému dekoru sú samozrejmosťou ABS hrany a HPL lamináty.

Okrem štandardných jedno farebných UNI dekorov sú pre zákazníkov dostupné nové farby v super matnej štruktúre FS08. Tieto dekory s veľmi nízkym stupňom lesku a na dotyk zamatovým povrchom dodajú punc elegancie každému modernému interiéru.
Široká kolekcia drevných dekorov je zastúpená štandardnými textúrami európskych aj exotických drevín a taktiež výberovými textúrami „Select" v matnej kartáčovanej štruktúre FS22, ktorá dodá nábytku efekt prírodného dreva.

Falco pri vývoji svojich produktov samozrejme myslí aj na životné prostredie a zdravie svojich zákazníkov. Všetky laminované DTD sú preto vyrábané v extra nízko emisnej triede E-LE s veľmi nízkym obsahom voľného formaldehydu.

Výrobca:

Hrúbka mm:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie