Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

PEKA Extendo

19 položiek

Peka ExtendoExtendo  - Flexibilná výsuvná polica pre každé použitie.

Do špajzových alebo skrinkových jednotiek je možné inštalovať ľubovoľný počet regálov Extendo a potom ich spojiť s organizačnými pomôckami pre inteligentné úložné riešenie. Ich otvorený dizajn zaisťuje, že máte jasný prehľad o celej jednotke a máte rýchly a ľahký prístup k jej obsahu.

Kovové police svojimi tenkými stenami využívajú do posledného centimetra priestor vo vnútri skrinky. Sú mimoriadne stabilné, aj keď môžu byť veľmi široké. Police sú k dispozícii pre jednotky so šírkou 300 mm až 900 mm. Môžu byť namontované za krídlovými alebo posuvnými dverami alebo do otvorených políc.

Priamy prístup k prednej časti police a kompletný prehľad o rozložení v polici: táto jedinečná kombinácia odlišuje Extendo od bežných zásuviek.

Police Extendo sú vyrobené z jedného kusu plechu, vďaka čomu sú veľmi robustné. Ich podstavce sú opatrené protišmykovými podložkami, aby sa zabránilo vysunutiu predmetov po vysunutí a zasunutí políc. Zaoblené rohy políc a jednoduchý, ale elegantný dizajn uľahčujú ich čistenie.Rohová výsuvna polica PEKA

Extendo je možné inštalovať aj do skriniek s krídlovými dverami. Potrebujete iba súpravu Extendo s medzikusom. Ak inštalujete Extendo za roletku alebo do otvorenej police, použite súpravu Extendo bez medzikusu. Kávovary alebo iné spotrebiče je možné vysunúť na použitie a po dokončení práce ich zasa schovať. Extendo má takto ideálne použitie v skrinkách v kuchynských rohoch. 

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie