Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa
Späť

PEKA Riverso - obojstranne vysúvateľná zásuvka

Pridané: 30.10.2020 15:01:08 Počet zobrazení: 723

30 Október 2020

Prestavujeme jedinečnú obojstranne vysúvateľnú zásuvku od švajčiarskej firmy PEKA. Inovatívne riešenie, ktoré pomôže splniť špecifické potreby vo Vašej kuchyni, alebo obchode. Pozrite si video!

PEKA Riverso - obojstranne vysúvateľná zásuvka

PEKA Riverso je nový produktový koncept - zásuvkový systém, ktorý sa dá otvoriť z oboch strán!

Šetrí Váš čas a zvyšuje efektívnosť. Má veľa možností použitia: doma na kuchynských ostrovčekoch, pultoch obchodov, pri rozdelení miestností v obývacích priestoroch a laboratóriách.

Systém je vyrobený na mieru, vďaka čomu je mimoriadne flexibilný. Vnútorná zásuvka má rôzne hĺbky a je možné ju vyrobiť do akejkoľvek šírke. 

  • šetrí čas a zvyšuje efektívnosť
  • jednotný vzhľad
  • jednej strany je možné namontovať systém push-to-open, ktorý umožňuje otvárať zásuvku  bez rúčky
  • rozmery a materiály je možné prispôsobiť
  • aplikácie: kuchynské ostrovy, pulty obchodov, zariadenia zdravotnej starostlivosti, rozdeľovače miestností, salóny krásy, laboratóriá...
  • montážny návod najdete TU

Základná predajná cena sa pohybuje od 590 do 650 € v závislosti od hlĺbky zásuvky.  Pre prvé objednávky uskutočnené  do 30.11.2020 platí vzorková jednorázová zľava 50%!

V prípade záujmu kontaktujte našich specialistov, alebo volajte priamo 0918 873 967.

Buďte prvi na trhu!

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie