Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa

ARO dyhy

24 položiek

Modifikovana ARO dyhaModifikované dýhy nie sú iba prírodný tenkým listom dreva, ale dýha, ktorej vzhľadu napomohol svojím zásahom človek. V priebehu procesu jej výroby sa vzhľad prírodného dreva dokonale a variabilným spôsobom mení, reprodukuje. Je to drevená dýha umelo upravovaná tak, že výsledná kresba a farba je úplne iného druhu, než keby ju vykreslila príroda – kresby sú vždy úplne nečakané, obrazivé, vždy veľmi zaujímavé. Od jemne zrnitého vzhľadu, drobných vlniek až po velkoformátové kresby.

Vyrábajú sa tak, že sa dýhy navrstvené do blokov zlepia k sebe, následne sa celý blok nakrája pod určitým uhľom, tým vznikajú neobvyklé vzory, nečakané textúry a farby.

Doleuvedené ceny sú iba orientačné a platia pre základnú hrúbku materiálu. Presná cena bude upresnená až po spracovaní objednávky našim špecialistom.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie