Upozornenie: Vzhľadom na súčasnú situáciu u dodávateľov odporúčame overiť si mailom alebo telefonicky dostupnosť materiálu. Objednávajte radšej s predstihom. Za prípadné nezrovnalosti sa Vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Panel používateľa
Späť

Väčší úložný priestor do každej kuchyne

Pridané: 13.4.2021 15:32:30 Počet zobrazení: 139

13 Apríl 2021

Vážení zákazníci, všimli ste si, že najlepšie nápady na efektívne usporiadanie priestoru v kuchyni prichádzajú vtedy, keď ľudia vypratávajú starý riad, sťahujú sa alebo plánujú nový domov? Pre firmu PEKA sú tieto nápady životnou inšpiráciou. Už takmer 60 rokov prichádzajú so spôsobmi, ako optimalizovať úložný priestor.

Väčší úložný priestor do každej kuchyne

Vždy sa dá nájsť kúsok nevyužitého priestoru

Ako konkrétne môžeme optimalizovať náš úložný priestor? Či už skladujeme potraviny alebo topánky, chceme to urobiť tak, aby sme mali najlepší možný prehľad.

Ponúkame Vám zopár riešení, ktoré pre Vás vyvinuli naslovovzatí švajčiarki odbornici. Takže ak máte veľké plány, pomôžeme Vám ich realizovať s PEKA!

Najlepšie je dokonalé využitie miestností, ktoré máme k dispozícii s ohľadom na maximálne pohodlie. Môžeme to urobiť tak, že si rozmyslíme, aké kuchynské potreby a kedy potrebujeme, v akom poradí ich používame a ako rýchlo ich chceme mať po ruke.

 

 PEKA Quooker

QUOOKER a Oeko, dokonalá kombinácia!

Systém Quooker vám umožní vychutnať si z kohútika vriacu, chladenú alebo perlivú vodu. Nepotrebujete byť pripojení na centrálny zdroj teplej vody.

Celkom šikovné, že? Možno by vás však zaujímalo, kde by ste mohli umiestniť nádrž na vodu Quooker -  ak máte v jednotke pod umývadlom odpadový systém Oeko od PEKA, nie je to žiaden problém. Dokonale do seba zapadajú.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie