Dvere a polotovary na dvere

Dvere so zárubňou - dýhované (nelakované)
... riešenie pre rýchle dodávky. V ponuke máme dyhované dvere prírodnou dyhou, nelakované. Umiestnenie kovania si volí stolár ľubovoľne, podľa potreby. Konštrukcia dverí je vyrobená tak, aby sa otvor na kovanie mohol robiť na oboch stranách dverí. Dyha je predbrúsená. Dvere môžete ľubovoľne moriť, lakovať prípadne farbiť.
Dierované DTD
Pre atypické rozmery dverí máme v ponuke všetky polotovary potrebné na výrobu dyhovaných dverí. Náš typ na výrobu dverí vo vysokom lesku: - môžete ich vyrobiť s HPL fóliou, ktorá má vysoký lesk, od firmy Thermopal, v celom ich sortimente v zmysle katalógu (rozmer HPL fólie je 0,8x2750x2020 mm).
Hrubé dyhy
Hrubé dyhy (v hr. 4 mm), sú určené predovšetkým na výrobu vlysov (tzv. sendvičov), ktoré sú využívané najmä pri výrobe vchodových dverí s použitím výplní otvorov vo dverách.
Dverové vlysy (tzv. Sendviče)
Dverové vlysy (tzv. sendviče), sú hotové polotovary na výrobu exteriérových dverí (viď ponuku - skladový program, resp. objednávkový sortiment).
Zárubne
Zárubne máme len ostrohranné a sú doplnkovým tovarom k dverám, ktoré ponúkame. Je to skladačka s kompletným kovaním potrebným na montáž zárubne. Sú rovnako, ako dyhované dvere v našej ponuke nelakované a bez otvorov na pánty. Otvor na pánty si určí stolár (buď na ľavé alebo na pravé dvere). Zárubne sú predbrúsené. Pred morením a lakovaním odporúčame dyhu jemne brúsiť.
Zárubňové obložky so zaoblenými hranami
Zárubňové obložky v našom sortimente sú so zaoblenými hranami, potiahnuté prírodnými dyhami peknou štruktúrou dreva (DB a BK v radiálnej štruktúre, u ostatných drevín podľa ich základnej charakteristiky štruktúry). Je to riešenie pre atypickú výrobu dverí, vo veľmi krátkom čase, ale s vysokou kvalitou výsledného efektu a za zaujímavo nízku cenu. Ponúkame aj materiál na výrobu ostenia, tj. na výrobu celej zárubne.
Copyright © 2o15 IW TREND s.r.o. All right reserved Webdesign: mymedia