Panel používateľa

Organoid

 Organoid®

Prírodné povrchy sú vyrobené z prírodných surovín. Aplikujú sa čiastočne ručne na rôzne nosné dosky (vysokotlaké lamináty HPL, samolepiace fólie, Fleece (ovčia vlna), tkaniny, plátna, textílie a iné.)
Preto si zachovávajú väčšinu svojich prirodzených vlastností, ako je ich vôňa, pocit pri dotyku, vzhľad a umožňujú celistvý mnohonásobný zážitok (okrem ochutnávky).

POZNÁMKA: Vzhľadom k tomu, že Organoid® sa vyrába z prírodných surovín, môže dôjsť k rôznym farebným odchýlkam naprieč povrchom. Toto nie je dôvod na vrátenie.

V  Tirolsku, v srdci Álp, sú použité ekologické a prírodne udržateľné výrobné techniky. Od dodávky 100% zelenej elektriny. Cez bio živice a lepidlá, ktoré sú až do 100% biologicky rozložiteľné a samozrejme bez zmäkčovadiel a rozpúšťadiel a sú certifikované pre kontakt s potravinami.
Používame iba prírodné a autentické zdrojové materiály, ktoré obvykle nie sú spracovávané v komerčnej výrobe. Venujeme pozornosť aj dopadu dopravy na životné prostredie, ktorým podporujeme najkratšie prepravné vzdialenosti v našom regióne.

org

Organoid

21 položiek

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie