Panel používateľa

GRASS Kovanie

GRASS GmbH Movement Systems

Globálne úspešná skupina spoločností, čerstvá značka s tradíciou a mimoriadnou rozmanitosťou perspektív - to je GRASS v skratke. S tržbami vo výške 380 miliónov EUR vo finančnom roku 2019, viac ako 1 900 zamestnancami v 19 pobočkách.

Ako vývojový partner a dodávateľ systémov pre nábytkársky priemysel vyrába GRASS produkty, ktoré inšpirujú jeho zákazníkov už viac ako 65 rokov. Posuvné a zásuvkové systémy GRASS, systémy pántov, klapiek a rohových skriniek sú značkové výrobky, ktoré posúvajú nábytok prestížnych značiek.

g

 GRASS poskytuje dokonalé pohybové riešenie pre každý kus nábytku. Každý kus nábytku je oveľa viac ako len dekoračný prvok. Niektoré kúsky s nami ostávajú po celý život. Sú súčaťou každodenného života. Kus nábytku je individuálny dizajnový objekt, ktorý nám umožňuje presne tvarovať naše domovy v súlade s našimi potrebami a ašpiráciami.

Existuje stále väčší dôraz na pohodlie a pohodlie. Pohybové systémy GRASS ponúkajú všetky ingrediencie kde premeníte vaše sny na skutočnosť. Krása pohybu ako výraz čistého životného štýlu. 

Funkčný pohyb znamená viac než jednoducho otvorené a zatvorené. Značka Grass znamená vizionársky produktový vývoj, najvyššia kvalita, technická presnosť, progresívny dizajn a príkladná ochrana životného prostredia. GRASS sa radí medzi popredných svetových výrobcov pohybových systémov. Kvalita vyrobená v Rakúsku a Nemecku medzinárodne úspešní s viac ako 200distribútormi v 60krajinách. Posuvné a zásuvkové systémy GRASS,ako aj systemy pántov, klapiek a rohových skriniek. Značkové výrobky, ktoré prebudia stolársky nábytok k životu. 

logo

GRASS

1464 položiek

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie